O Nas

Część pierwsza: Niespotykany przekaz.

Firma Fotokalina istnieje od 1946 roku, możemy się pochwalić, że przez tyle lat jesteśmy w czołówce fotografii i obróbki zdjęć. Ogromną wiedzę o kompozycji obrazu, widzeniu światła, technice zdobyliśmy na wielu szkoleniach oraz wiedzy przekazywanej od pokoleń.

Nasza firma wykształciła wielu fotografów w rzemiośle fotograf. Teraz osiągnęliśmy szczyt naszych możliwości, a obecna technika pozwoliła nam spełnić projekty o których kiedyś mogliśmy pomarzyć. Wykonujemy reportaże z różnych okoliczności – ślubne, spektakle, bankiety, chrzty, komunie, zdjęcia techniczne dla film, reklamowe, katalogowe, macro fotografie, zdjęcia lotnicze - dron.

Dla Par Ślubnych poświęcamy dużo czasu, proponujemy wiele ciekawych miejsc plenerowych, odległość nie ma znaczenia. Często jest to kilka miejsc. Z wykonanych fotografii tworzymy dowolne albumy. Mogą to być tradycyjne albumy wklejane na 100, 200 lub 300 zdjęć. Albumy fotoksiążki, zdjęcia na płótnie. Ważne jest że cały proces odbywa się w naszej firmie. Posiadamy najnowsze i najlepsze maszyny na świecie, Fuji Frontier który naświetla zdjęcia laserem na papierze światłoczułym do formatu 30cm x 90cm. Drukowane zdjęcia nie są trwałe, więc takich nie robimy.

Część druga: Filmowanie. Widzenie światła.


Nasza firma zajmuje się produkcją filmową. Naszymi klientami są firmy dla których tworzymy filmy reklamowe, techniczne, dokumentalne. Nagrywamy ceremonie ślubne, spektakle, uroczystości bankiety, konferencje, studniówki, wywiady.

Dobre pomysły i umiejętne stosowanie nowoczesnych technik cyfrowych, możliwości modyfikacji obrazu powoduje, że filmy przez nas tworzone są profesjonalnymi przekazami, które przykuwają oko widza i zawsze stoją na wysokim poziomie artystycznym i technicznym.
Gwarantujemy pomysły, scenariusz, efektywne przygotowanie. Dla wymagających klientów możemy wykonać nagranie na 2 lub 3 kamery i dron. Posiadamy najnowsze stabilizatory elektroniczny, kamery z serii Canon Cinema, rejestratory dźwięku. I to najważniejszą cechę doświadczenie i umiejętności.

Klient decyduje o długości materiału, rodzaju nośników. Obecnie realizacje wydajemy głownie na pendrive ale możemy przygotować płyty Blu-ray, DVD. Staramy się by nagranie zaciekawiło i zadziwiło widza, oraz było pełne emocji. Nasze filmy montujemy na najlepszych stacjach Adobe Creative Suite.

DO GÓRY